INFOLINIA SKLEPU OTWARTA: PN -PT 10:00 – 18:00
biuro@sanitel.pl
Strona Główna
>
Wanny Ravak – wygoda, którą pokochasz

Wanny Ravak – wygoda, którą pokochasz

Wanny już od dawna nie są tylko obowiązkowych elementem wyposażenia każdej łazienki. Tworzą raczej komfortową przestrzeń do relaksu i muszą pozostać idealnie dobrane do potrzeb jej użytkownika. Właśnie te cechy dotyczą wanien Ravak. 

Ponadczasowe wanny Ravak

Lata temu specjaliści firmy Ravak wzięli sobie do serca zmieniające się potrzeby każdego z nas i w swoich produktach postawili na zaawansowaną kontrolę jakości, bezgraniczny komfort użytkowania i najwyższą jakość materiałów. Prawdopodobnie dzięki takiemu podejściu producent ten oferuje wieloletnią gwarancję na swoje produkty z możliwością jej przedłużenia.

Ravak to producent, który idąc z duchem czasu, myśli także o codziennych potrzebach użytkowników swoich produktów. Produkuje wanny wolnostojące oraz przeznaczone do montażu przy ścianie, ale w naszej ofercie znajdziesz także wanny Ravak, które mogą łączyć w sobie te cechy. To producent wanien narożnych (także w wersji z funkcjonalnym siedziskiem, które może służyć jako półka na kosmetyki), oraz ciekawe egzemplarze asymetryczne. Ravak daje także możliwość montażu parawanu, abyś mógł cieszyć się zarówno kąpielą, jak i prysznicem.

Dlaczego o tym wszystkim wspominamy? Bo każda z tych cech to symbol funkcjonalności produktów tej marki. Także w Sanitel znajdziesz wiele modeli wanien Ravak, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Nie ważne, na jaki model wanny się zdecydujesz – jakość i uniwersalność masz niemal gwarantowaną.

Nowoczesny design – asymetryczna i wygodna

Dobrego producenta wanien cechować powinna przede wszystkim mnogość modeli tych istotnych dla każdej łazienki elementów wyposażenia. Tylko to daje gwarancję wpasowania się w gusta każdego klienta, a Ravak wydaje się spełniać to kryterium w pełni.

Coraz bardziej popularne wanny wolnostojące mogą wydawać się mało praktyczne, jednak w przypadku wanien Ravak nie musisz się tego obawiać. Wybierz pomiędzy owalną lub prostokątną wanną albo połącz te cechy i postaw na wannę Solo o prostokątnej podstawie i owalnej misie. To harmonijne połączenie dwóch z pozoru niepasujących do siebie kształtów, które doda Twojej łazience szyku, a u Ciebie wzmocni uczucie relaksu.

W Sanitel dostępne są także narożne wanny Ravak. To prawdziwy miks modeli i rozwiązań, których wspólnym mianownikiem jest komfort użytkowania. Szerokie krawędzie dla wygodnego ułożenia ramion, wygodna półka na kosmetyki czy lampkę wina, a nawet odpływ umiejscowiony na środku misy, który umożliwia wspólną kąpiel dwóch osób – to wszystko symbole nowoczesności, na które zasługujesz. Tego typu wanny powstały z myślą o ciężkich do aranżacji pomieszczeniach, ale od tego czasu wanny narożne stały się już częścią naszych salonów łazienkowych. Wybierz model, który pasować będzie do Ciebie i Twojej łazienki. W Sanitel znajdziesz także asymetryczne wanny Ravak o wykończeniu owalnym, trójkątnym lub prostokątnym. Wybierz model i rozmiar wanny, a z nami dobierz także parawan i baterie, które będą współgrać z Twoją estetyką.

X