INFOLINIA SKLEPU OTWARTA: PN -PT 10:00 – 18:00
biuro@sanitel.pl
Strona Główna
>
Radaway – kabiny prysznicowe na miarę naszych czasów

Radaway – kabiny prysznicowe na miarę naszych czasów

Funkcjonalne, oszczędne, trwałe i relaksujące. Radaway kabiny prysznicowe to marka, przy której warto zatrzymać się na dłużej. Sprawdzamy, dlaczego tak jest.

Konstrukcja jest ważna

Jeśli chodzi o jakość wykonania niewiele producentów mogłoby być takim wzorem, jak Radaway. Kabiny prysznicowe, które wychodzą z ich magazynów to niechybnie wzory najwyższej jakości wykonania, za które wcale nie musimy płacić wiele. Ten producent stawia przede wszystkim na trwałość konstrukcji swoich produktów. Szkło hartowane i aluminium, chromowane osłony, a nawet zlicowane z taflą szklą zawiasy – oto elementy, które mają ułatwić użytkowanie kabiny i maksymalnie przedłużyć jej trwałość. A jeśli wspominamy o konstrukcji tych kabin, warto wspomnieć, że producent ten oferuje wiele rozmiarów i konfiguracji danego modelu, co ułatwia jego dopasowanie do każdego rodzaju łazienki – niezależnie od jej stanu. To także pójście za najnowszymi trendami, które wymagają drobiazgowego podejścia do projektu i wykonania danego produktu.

Udogodnienia, na które zasługujesz

Producenci wyposażenia premium, tacy jak Radaway, tworzą kabiny, których jakość poprawia także ich funkcjonalność. To sprawia, że zwykły prysznic może być naszym wyjątkowym czasem relaksu przy hydromasażu czy deszczownicy, a atmosferę SPA stworzy także oświetlenie LED, które dostosujemy do naszego aktualnego nastroju.

Myślisz, że to koniec udogodnień? Nie! W Radaway kabiny prysznicowe są także łatwe w utrzymaniu czystości. Sama konstrukcja tych kabin ogranicza możliwość wnikania brudu w ciężko dostępne miejsca, a powłoki antybakteryjne i Easy Clean ułatwiają ich codzienną pielęgnację. Należy jeszcze dodać, że kabiny Radaway to estetyka, którą zauważysz na pierwszy rzut oka. Dzięki temu Radaway jest w stanie zapewnić swoim klientom lata komfortowego i relaksującego użytkowania swoich produktów. Na stronach Sanitel dostępnych jest wiele produktów Radaway – kabiny prysznicowe tego producenta możemy polecić z czystym sumieniem.

X