INFOLINIA SKLEPU OTWARTA: PN -PT 10:00 – 18:00
biuro@sanitel.pl
Strona Główna
>
Kabiny Radaway – różnorodność i ekologia, którą polubisz

Kabiny Radaway – różnorodność i ekologia, którą polubisz

Funkcjonalność, trwałość i wygląd – to przede wszystkim na te parametry zwracamy uwagę, gdy szukamy kabiny prysznicowej do naszej wymarzonej łazienki. Kabiny Radaway dostępne w sklepie Sanitel mogą być dobrą odpowiedzią na tę potrzeby.

Klasyczne, asymetryczne czy kwadratowe?

Kabiny prysznicowe Radaway to przede wszystkim duża różnorodność modeli. Możesz postawić na klasyczne rozwiązania i kolor kabiny dobrać do aranżacji łazienki lub zdecydować się na nieco większe szaleństwo. Warto pamiętać, że kabina może być osadzona na brodziku lub na płytkach. W wielu modelach kabin Radaway producent pozostawia nam wybór – wówczas nawet bardzo klasyczna postać kabiny prysznicowej może prezentować się bardzo nowocześnie.

Nowoczesne przestrzenie bardzo lubią geometryczne kształty, dlatego coraz częściej w swoich aranżacjach decydujemy się na kabiny kwadratowe. Wówczas kabina może pełnić role drzwi wnękowych, jak np. w tym przypadku: https://sanitel.pl/produkt/radaway-premium-plus-dwd-drzwi-wnekowe-150-szklo-przejrzyste-33393-01-01n/. To także model, który może być osadzony na brodziku, natomiast osadzenie kabiny na płytkach w tym przypadku optycznie powiększy przestrzeń. Warto wspomnieć jeszcze o kabinach asymetrycznych, które sprawdzą się doskonale w przestrzeniach już mocno zagospodarowanych, gdzie w bliskim sąsiedztwie znajduje się np. pralka. Ten typ kabin Radaway najczęściej wykończony jest przesuwnymi drzwiami, które także pozwalają oszczędzić przestrzeń.

Funkcjonalność i jakość wykonania

Zastanawiasz się, na czym  może polegać funkcjonalność kabiny prysznicowej? Możesz ją dostrzec już na etapie montażu gdy Twoje ściany nie są idealnie proste – system niwelujący krzywiznę ściany jest w tych przypadkach nieoceniony. Inne funkcjonalne rozwiązania w kabinach Radaway będą świadczyć także o jakości ich wykonania. Powłoka Easy Clean ułatwia czyszczenie kabiny, a skrętne rolki w chromowej obudowie i elastomerowe uszczelki powstrzymują nieunikniony wpływ wilgoci i temperatury na jej ruchome elementy. Dodatkowym atutem mogą być także systemy, które redukują zużycie wody. A Radaway to także kabiny z hydromasażem czy oświetleniem LED. Dlatego właśnie śmiało możemy stwierdzić, że prysznic to teraz relaks dla ciała i umysłu, a jednocześnie troska o środowisko.

Sprawdź Kabiny prysznicowe w naszym sklepie

X